Realitní kancelář – O nás – Cíle

Realitní trh v České republice trpí značnou roztříštěností a mnohdy nekvalifikovaností jeho účastníku. Díky tomu je i nevalná pověst realitních kanceláří. Ve vyspělých zemích se ovšem jen malá část realitních obchodů uskuteční bez účasti realitní kanceláře, z čehož vyplývá, že cesta v České republice vede pouze přes profesionální a komplexní služby. Protože i my chceme být nadále významnou a samozřejmě stále významnější součástí trhu, je naším hlavním cílem do budoucna stále zkvalitňovat naše služby. Chceme všem svým klientům na jakékoliv straně obchodu zprostředkovávat úplné, rychlé a kvalitní informace o nabízených nemovitostech a poskytovat všechny služby, které k realitám patří. Zázemí silné a etablované společnosti nám dává jistotu, že svých cílů dosáhneme a své postavení na trhu budeme i nadále posilovat.

Cílem je spokojený zákazník v každém obchodním případu a jeho pozitivní reference k jeho nejbližší rodině a přátelům. Spokojený klient je ten, který získá z nabídky realitní kanceláře nemovitost s co nejmenšími překážkami. Náš management se neustále snaží zkvalitňovat služby a připravovat pro své zákazníky zajímavé novinky a překvapení. Naše společnost se specializuje na kompletní servis:

 Výkupu nemovitostí s cílem následného prodeje či pronájmu

  Koupi činžovního domu s následným cílem rozdělit dům na jednotlivé bytové/nebytové jednotky a následným prodejem jednotlivých jednotek

 Komerční výstavba bytových jednotek

  Komerční výstavba, koupě, přestavba a rekonstrukce nerezidenčních objektů (kanceláře, hotely, prodejní, skladové a výrobní prostory) určených k pronájmu či k provozování vlastní podnikatelské činnosti.

Nabízet kvalitní reality je náš cíl. Přijďte i Vy vyzkoušet naše služby !