Realitní kancelář – O nás – Popis činnosti

Již od založení společnosti Icbreality s.r.o. se veškerá její činnost točí kolem nemovitostí. Společnost tedy disponuje silným odborným a personálním zázemím v oblasti realitního trhu, proto je logickou skutečností, že je schopna nabídnou kvalitní služby všem, kteří si chtějí pronajmout či koupit nemovitost – byt, dům, komerční objekt, rekreační objekt či pozemek, i těm, kteří takovou nemovitost vlastní a uvažují o jejím pronajmutí nebo prodeji.

 Společnost působí zejména v regionu města Brna a blízkého okolí, je však schopna zrealizovat realitní obchod nejen na celé jižní Moravě, ale i kdekoliv v republice. Samozřejmostí jsou i navazující služby mnohdy nezbytné pro realizaci úspěšného realitního obchodu. Realitní kancelář si vybudovala silnou pozici v místě svého sídla a nejbližšího okolí. Během krátké chvíle se tak klientela realitní kanceláře rozrostla.

Vzhledem k tomu, že je současně naší prioritou spokojený zákazník, snažíme se zkvalitňovat a nabízet další služby s obchodem s nemovitostmi související. Naše kanceláře se nezabývají pouze zprostředkováním kontaktu mezi prodávajícím a kupujícím, ale celou realizaci prodeje či nákupu OBSTARAJÍ, tzn. že mimo jiné organizují prohlídky nemovitostí, vedou jednání se zájemci, domlouvají způsob vypořádání kupní ceny, zajišťují kompletní právní servis včetně doručení kupní smlouvy příslušnému Katastrálnímu úřadu.