Vyhledávání:
O společnosti – Cíle

Společnost Icbreality s.r.o. jako dynamická společnost usiluje o neustálý a trvalý rozvoj podle požadavků, se kterými přichází trh nemovitostí. Tento stálý růst a rozšiřování společnosti umožňuje firmě upevňovat stabilitu a důvěryhodnost na realitním trhu v České republice. Správa nemovitostí se dnes může pochlubit profesionálním a stabilním týmem, jenž je Vám plně připraven poskytnout kvalifikované služby.Věříme, že naše dlouholeté, bohaté zkušenosti změní Vaše sny v realitu.

Cílem společnosti je neustálé zkvalitňování svých služeb v oblasti pronájmu nemovitostí a jejich správy, zvyšování standardu nabízených nemovitostí a poskytovaných služeb a dosažení co nejlepšího poměru „cena / výkon“ a udržet strategický rozvoj společnosti založený na znalosti potřeb zákazníka a možnostech společnosti.

Dále pak poskytovat služby, které budou trvale uspokojovat specifikované požadavky a potřeby našich klientů. Při tom budeme usilovat, aby veškeré námi prováděné práce a služby svou kvalitou odpovídaly zamýšlenému účelu a splňovaly všechny požadavky. Budeme i nadále prosazovat dobré jméno naší společnosti , které jsme si prováděnými pracemi a zajišťovanými službami získali a chceme je neustále udržovat v povědomí našich stálých zákazníků, ale i u široké veřejnosti.

V krátkodobém a střednědobém výhledu společnost usiluje o posílení svého postavení mezi realitními a developerskými společnosti v rámci regionu Jižní Moravy, v dlouhodobém horizontu se pak chceme zařadit po bok významných hráčů střední velikosti celorepublikového významu.

Cíle a priority společnosti Icbreality s.r.o.  jsou postaveny na lidských hodnotách našich zaměstnanců jako je poctivost, profesionalita, iniciativa, vytrvalost a smysl pro pořádek. Udržování kvalitního pracovního prostředí ve firmě včetně přátelského avšak tvůrčího a motivačního klimatu.

Naším velmi důležitým bodem je spokojenost našich stávajících či budoucích klientů, proto přivítáme každý námět na zlepšení našich služeb, který nám zašlete.