Realitní kancelář – Další služby

S nákupem či prodejem nemovitostí se obvykle pojí řada činností, které je potřeba realizovat, aby všem zákonným normám bylo učiněno zadost, a se kterými většina lidí nemá žádné praktické zkušenosti. Ani s nimi však při spolupráci s námi nebudete mít žádné problémy. Naším cílem je vnést do procesu převodu vlastnických či družstevních práv nezbytnou právní jistotu a být Vám nápomocni při řešení složitějších aspektů daného případu. Rádi s Vámi budeme spolupracovat i při Vašem jednání se zúčastněnými institucemi, jako jsou družstva, katastrální úřady, notáři a finanční ústavy. Ve všech potřebných oblastech spolupracujeme dlouhodobě s odborníky na slovo vzatými a v součinnosti s nimi Vám vše potřebné zařídíme.

Právní služby
Ke každému pronájmu, prodeji či koupi nemovitosti neodmyslitelně patří sepsání patřičné smlouvy. Poskytnutí profesionálních právních a poradenských služeb ve všech oblastech obchodního práva se specializací na smlouvy související s prodejem, koupí, nájmem, správou majetku a založením společností. Využijete-li našich realitních služeb, naši právní zástupci s dlouholetými zkušenostmi z oblasti nemovitostí připraví nejen bezpečnou smlouvu, ale zařídí i vše potřebné na katastrálním úřadě a nabídnou vám i další služby, jako např. advokátní úschovu finančních prostředku aj. Ve většině případů jsou tyto služby pro vás bezplatné.

Znalecké posudky
Při prodeji či koupi nemovitosti budete zcela jistě potřebovat kvalifikovaný znalecký posudek. Nemáte-li svého ověřeného znalce v tomto oboru, nabídneme vám i tyto služby. Naši spolupracovníci mají velké zkušenosti a zařídí vše potřebné.

Daňové poradenství
Po zrealizovaném prodeji nemovitosti budete možná potřebovat poradit i v oblasti daní, vždyť náš daňový systém je tak složitý, že se každý snadno může nechtěně dostat do problémů s finančním úřadem. A to nechceme, proto vám rádi nabídneme i služby spolupracujících daňových poradců.