Vyhledávání:
Znojmo - polyfunkční objekt na ul. Vídeňská

Fotografie

pohled zvenku,  pohled zboku a,  pohled zboku b, interier, interier, interier, interier

Popis

Nemovitost se nachází na frekventované komunikaci Vídeňská tř., u křižovatky s ulicí Brněnskou, 200 m od Hypernovy, v k.ú. Znojmo - město. Jedná se o polyfunkční objekt s prodejními prostory v 1. NP a 2. NP kancelářskými prostory. Dobrá dopravní dostupnost, možnost parkování na vlastním oploceném pozemku za budovou, zastávka MHD před nemovitostí. K budově dále přináleží oplocené parkoviště na vlastním pozemku o rozloze 350 m2, nacházející se u zadní části budovy sousedící s garáží.

Celková podlahová plocha 1208m2, zastavěná plocha je 741m2 a plocha pozemku je 1234m2. Jedná se o budovu obdélníkového tvaru, se dvěma nadzemními podlažími. Objekt je napojen na všechny sítě. Svislé nosné konstrukce skeletové, vyzdívky zděné, stropy nespalné, střecha plochá, krytá asfaltovými pásy, vnější omítky břízolit, okna zdvojená, podlahy PVC, dlažby a text. krytiny. Vytápění ústřední dálkové z kotelny za nemovitostí, teplá voda  - el. bojlery.

V 1.NP se nachází prodejní  prostory o celkové výměře 680m2, tyto prostory lze dělit. V prostorech se nachází sociální zařízení, el. rozvodna, hlavní uzávěr vody a, ohřev TUV. V 2.NP je open space o celkové výměře 528m2. Prostory jsou vhodné ke zřízení kanceláří, sídla firmy, prodejny nebo fitness centra.

 

Půdorysy

 

 1. NP,  2.NP, 

 

1.NP1NP STÁVAJÍCÍ STAV lezi_M_120.jpg 2.NP2NP STÁVAJÍCÍ STAV_M_120.jpg