Vyhledávání:
O společnosti - Současnost

Společnost Icbreality s.r.o. patří mezi středně velké společnosti na trhu nemovitostí. Hlavním oborem činnosti je i nadále správa a pronájem vlastních nemovitostí. Díky unikátnímu rozvržení našich nemovitostí, které jsou vždy umístěny na frekventovaném a prestižním místě v daném městě, dokážeme klientům splnit veškeré jejich požadavky a nároky.  Společnost se neustále snaží pružně reagovat na aktuální situaci na trhu a zkvalitňovat své služby k maximální spokojenosti svých klientů. Nadále poskytujeme klientům profesionální a komplexní realitní služby. Poskytujeme záruku kvalitních a prověřených služeb. 


Společnost Icbreality s.r.o. rovněž aktivně vyhledává další investiční příležitosti, převážně v oblasti nemovitostí s nebytovými prostory, a to po celé ČR. V roce 2004 rozšířila svoji působnost o realitní činnost, kterou hodlá nadále intenzivně rozvíjet. Svých zkušeností v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí vždy bezvýhradně využíváme k pružnému a efektivnímu zajištění potřeb našich klientů. Poskytuje zákazníkům kompletní realitní servis na vysoké úrovni. Důležitější však považujeme skutečnost, že se naší realitní kanceláří nechá zastupovat již druhá generace klientů, kterým s osobním přístupem a profesionalitou umožňujeme realizovat veškeré záměry na realitním trhu.

V přípravné fázi jsou rovněž některé developerské projekty, které se mají do budoucna stát třetí stěžejní oblastí působnosti společnosti.Všichni zaměstnanci přispívají svými zkušenostmi, znalostmi a důvtipem k tomu, aby byl každý obchod úspěšně dokončen. Takto vytváříme přidanou hodnotu, kterou naši zákazníci vždy ocenili.