Realitní kancelář – Financování

Vybrali jste si některou nemovitost z naší nabídky a chybí vám část potřebné hotovosti? Nic není ztraceno, vždyť díky nízkým úrokům na finančním trhu jsou nyní hypotéky dostupné pro velmi širokou vrstvu obyvatel ČR. Pro financování nákupu či rekonstrukce nemovitosti můžete rovněž využít i stavebního spoření a dalších finančních produktů či jejich kombinace. Naše společnost pro Vás ve spolupráci s jednotlivými bankami a hypotečními makléři připravili optimální způsob financování koupě nemovitosti. Posoudí Vaši bonitu a navrne optimální řešení.

Hypotéky
Na našem trhu působí řada finančních ústavů, které poskytují hypotéky na pořízení, výstavbu nebo rekonstrukci nemovitosti. Spolupracujeme s renomovanými společnostmi jako jsou např. HVB Bank, Hypotéční banka, Komerční banka, Česká spořitelna aj. Pomůžeme vám vybrat pro vás nejvhodnější variantu, případně vás zkontaktujeme se zkušeným specializovaným pracovníkem. Řešení nákupu vaší nemovitosti tedy není žádný problém.

Stavební spoření
Stavební spoření jako již léty vyzkoušený produkt pro financování nemovitostí vám může rovněž pomoci k vytoužené vlastní nemovitosti. Rovněž v tomto případě spolupracujeme s renomovanými finančními ústavy a rádi vám poradíme, jak na to.

Půjčky
Naše společnost disponuje rovněž kontakty na firmy z nebankovního sektoru, které jsou schopny poskytnout půjčky oproti bonitním zástavám všem, pro které je bankovní úvěr nedosažitelný nebo je pro ně jeho vyřizování příliš zdlouhavé. Takže i takové situace umíme řešit, stačí se na nás obrátit.

Odkazy
www.hvb.cz
www.hypotecnibanka.cz
www.kb.cz
www.csas.cz